Kas mēs esam un, kā mēs attīstāmies

DPFSolutions EP ir 2018. gadā dibināts uzņēmums, kas piedāvā inovatīvu un efektīvu visu veidu un izmēru DPF filtru un katalizatoru tīrīšanu. DPF ir dīzeļdegvielas daļiņu filtrs, kas uzkrāj piesārņojošās ķimikālijas, kas rodas degvielas sadegšanas procesā, pirms šīs daļiņas sasniedz izpūtēju un nokļūst atmosfērā. DPF tīrīšana ir svarīga, lai nodrošinātu labu transportlīdzekļa veiktspēju un degvielas efektivitāti. Ja filtrs ir izgriezts, atmosfērā nonāk kaitīgās izplūdes gāzu daļiņas, piemēram, oglekļa (CO), nesadegušiem ogļūdeņražiem (UHC) un slāpekļa oksīdiem (NOx). Ja filtrs ir aizsērējis, tad palielinās degvielas patēriņš un samazinās motora jauda.

Izvēlieties sev uzticamu autoservisu kvēpu filtra demontēšanai vai demontējiet to paši un atgādājiet mums – mēs parūpēsimies par jūsu filtru! Ja auto ir aprīkots ar katalizatoru un kvēpu filtru, efektīvs rezultāts būs tikai tad, ja tiks iztīrīti abi.

Uzņēmuma attīstoties un ņemot vērā klientu vajadzības, no 2020.gada 1.jūlija piedāvājam pilnu servisu kvēpu filtru un katalizatoru tīrīšanā - sākot no pirmās konsultācijas, problēmas diagnosticēšanas, DPF filtra vai katalizatora demontāžas, tīrīšanu, uzstādīšanu, atkārtotu diagnostiku, automašīnas nodošanu klientam un atkārtotu konsultāciju par efektīvāku automašīnas turpmāko ekspluatāciju, novērtējot DPF filtra stāvokli. Mūsu pieredzējušais meistars konstatēs jebkādus automašīnas defektus, kas izraisījuši DPF filtra aizaugšanu ( ja tādi būs), kā arī piedāvās risinājumus to novēršanai.